Конкурс поробок

Автор: Екатерина от 31-03-2014, 22:02
За ініціативи студентів на біологічному факультеті у період з 24 до 28 березня проводився конкурс поробок. Поробки приймали участь в Інтернет-голосуванні та таємному голосуванні для визначення кращого таланту. Естетичне задоволення отримали не лише студенти та викладачі біологічного факультету, але й гості факультету.

За підрахунками інтернет-голосування за Приз глядацьких симпатій перемогла студентка 410 групи Винокурова Анастасія.

За підрахунками таємного голосування, що проводилося на факультеті:
1 місце зайняла Мельник Анна Вікторівна (жінка з буфету, яка була участником під номером 5),
2 місце розділили - Лиманська Аліна (студентка біофаку 120 групи) та Ізотова Наталя (студентка спеціальності "соціальна робота")
3 місце - Качирко Ірина (біофак, 620 група).

Також приймали участь Кудіна Катерина, Тамара Олена, Березка Любов, Сусоєва Ірина, Горячківська Вікторія, Буряк Яна, Кірсанов Дмитро, Ларичева О.М., Цвях О.О., Машко Марія.

Дякуємо всім, що прийняли участь і проголосували.

Конкурс поробок