» » Фотовиставка на біологічному факультеті

Фотовиставка на біологічному факультеті

Автор: Екатерина от 21-03-2014, 19:48
За ініціативи студентів на біологічному факультеті у період з 10 до 21 березня проводилася фотовиставка "Жива Природа: Тварини, Рослини, Дерева". Фотороботи приймали участь в Інтернет-голосуванні та таємному голосуванні для визначення кращого фотографа факультету. Естетичне задоволення отримали не лише студенти та викладачі біологічного факультету, але й гості факультету.

За підрахунками інтернет-голосування за Приз глядацьких симпатій перемогла студентка 220 групи Чайчук Алла.

За підрахунками таємного голосування, що проводилося на факультеті, 1 місце зайняла Нещадименко Вікторія (студентка спеціальності "соціальна робота"), 2 місце - Лиманська Аліна (студентка біофаку 120 групи) і 3 місце - Катарєва Анастасія (біофак, 120 група).

Також приймали участь Гринько Наталя (230 група), Довголуцька Маргарита (120), Качирко Ірина (620), Обрізан Валерія (230) та Сорокін Андрій (210).

Дякуємо всім, що прийняли участь і проголосували.

Фотовиставка на біологічному факультеті