Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Последние публикации на сайте
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Святкування масляної

Автор: chemist2016 от 26-02-2017, 22:12

22 лютого на біологічному факультеті відбулося святкування масляної. На святковий концерт були запрошені викладачі та студенти біологічного факультету. З святковим настроєм студенти та викладачі провели зиму, та поласували смаковитими млинцями Була проведена благодійна ярмарка млинців. Концерт та ярмарку організували студенти біологічного факультету: Пархоменко Олександр, Москаленко Аліна, Артьомова Олена, Понтус Алла, Абрамов Станіслав, Щукіна Вікторія, Михлик Наталія, Кліментьєв Ростислав, Пруднік Дмитро під керівництвом голови студентської ради факультету Перетяченко Микити. Участь у ярмарці взяли студенти  220, 120, 330, 130 груп факультету. Окрему подяку висловлюємо організаторам і старостам груп. 

Святкування масляної

 

Святкування масляної

 

Святкування масляної

 

День вшанування учасників бойових дій

Автор: chemist2016 от 16-02-2017, 14:25

15 лютого на біологічному факультеті відбувся виховний захід: "День вшанування учасників бойових дій на території інших держав". До проведення заходу був залучений викладач кафедри військової підготовки МНУ ім. В.О. Сухомлинського підполковник запасу Кучерина Станіслав Миколайович. Військовий розповів студентом про мету святкування цієї дати. Окрема розповідь стосувалася висвітленню ситуації на сході країни. Станіслав Миколайович розповів про свій досвід участі в антитерористичній операції у складі 36 окремої бригади морської піхоти у 2015-2016 роках.

 

День вшанування учасників бойових дій

 

День вшанування учасників бойових дій

 

День вшанування учасників бойових дій

 

Новий рік

Автор: chemist2016 от 30-12-2016, 20:07

27 грудня на біологічному факультеті відбулася справжня, новорічна казка. З 2017 роком студентів прийшов привітати сам Дід Мороз.Також, як завжди, на святі не обійшлося і без Баби Яги! А як на сцені з'явилася Снігуронька, так майже всі студенти разом з викладачами були задіяні в дуже цікавих конкурсах, за що й отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.Всю цю казку організували самі студенти біологічного факультету, а саме: Дідусь Мороз - Пархоменко Олександир, несправжній Дід Мороз - Гузій Ілья, Снігуронька - Діденко Ольга, несправжння Снігуронька - Кривошеєнко Андрій, Кощій - Кліментьєв Ростислав, Баба Яга- Пруднік Дмитро,2016 і 2017 рік зіграли Юсковець Вікторія та Ярошевська Анастасія, ведучим всьго цього дійства була Стефанська Антоніна, а весь сценарій цієї дивовижної і чудової казки підготувала Щукіна Вікторія.  Отож, вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком!!  Бажаємо всім миру, добра та здоров'я. Нехай всі Ваші мрії здійсняться. 

Новий рік

 

 

 

Новий рік

 

 

 

Новий рік

 

 

 

Новий рік

 

 

 

Новий рік

 

 

 

 

Піклуємся про дітей

Автор: chemist2016 от 29-12-2016, 09:10

 

 На біологічному факультеті у день Св. Миколая проходив благодійний ярмарок. Нами було зібрано гроші, які ми з радістю витратили на необхідні речі в дитячий будинок "Сонечко", що знаходиться в місті Миколаєв за адресою Бутоми 7б. Виявляється, що дітям не вистачає самих елементарних речей, таких як: сосок, присипок, дитячих кремів, сосок-пустошок. Нам дякували не лише працівники дитячого будинку, а й радісні і задоволені очі маленьких діточок.При цьому наші студенти щей побували на святі нового року, на якому виступали вихованці дитячого будинку. Ми з радістю піклуємся про дітей, які залишилися без батьківського піклування.

 

Піклуємся про дітей

 

Ярмарок

Автор: chemist2016 от 20-12-2016, 20:07

У день Святого Миколая на біологічному факультеті пройшов благодійний ярмарок .Студенти принесли випічку, цукерки, фрукти та багато ще різних і смачних солодощей. Також участь у ярмарку приймали і викладачі біологічного факультету.Всіма зусилями було зібрано 1100 грн. За ці гроші студенти придбають подарунки дитячому будинку "Сонечко" .Для того , щоб кожна дитина яка не має батьківсько тепла , відчула це тепло і хоч на хвилинку стала щасливою.

Ярмарок

 

Ярмарок

Олімпіада

Автор: chemist2016 от 13-12-2016, 23:18

 

11.12.2016 р. на базі біологічного  факультеті пройшла  шкільна міська олімпіада з екології. Учні 10-11 класів, міських коледжів та гімназій презентували свої роботи та виконували завдання практичноготуру.

 

Олімпіада

 

Олімпіада

 

Олімпіада

 

Х Миколаївські міські екологічні читання

Автор: chemist2016 от 23-11-2016, 20:05

18 листопада 2016 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва відбулися ІХ Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». В межах тематики читань «Чиста енергія для розвитку громад Миколаївщини» виступила аспірант біологічного факультету Сушко Світлана Вікторівна з доповідю "Екологічні ризики вітроенергетичних комплексів у зоні Дніпро-Бузького лиману та морського узбережжя".

 

Х Миколаївські міські екологічні читання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День студента

Автор: chemist2016 от 19-11-2016, 14:24

 

17 листопада 2016 р. в Миколаївському національному університеті ім.Василя Олександровича Сухомлинського відбувся грандіозний концерт до Дня студента .

    На святі були присутні : Перша леді України - Порошенко Марина Анатоліївна, голова Миколаївської обласної державної адміністрації - Олексій Савченко, мер м. Миколаїв - Сєнкевіч Олександр. Також студентів привітав ректор МНУ ім.В.О.Сухомлинського -  Будак Валерій Дмитрович. Дружина президента Марина Анатоліївна разом з головою Миколаївської ОДА Олександром Савченком нагородили найкращих студентів університету - почесними дипломами . Після цього студенти мали змогу написати свої побажання про мир та добробут України в "Книзі миру". Після офіційної частини розпочався святковий концерт, під час якого нагороджували студентів у таких номінаціях : «Годість університету»,  «Соліст та солістка», «Кращий староста», «Спортсмен» , «Хореограф», «Гуртожиток», «Кращий профспілковий лідер» та «Студент патріот». Усіх переможців було нагороджено дипломами та статуетками . Серед усіх переможців були і студенти біологічного факультету ,які перемогли у таких номінаціях : Абрамов Станіслав – «Соліст року» та Бацман Маргарита – «Кращий староста» . Студентів нагороджували герої з відомих фільмів: бетмен, супермен , людина-маска , Робін Гуд та інші.

День студента

 

День студента

 

День студента

 

Курси

Автор: chemist2016 от 9-11-2016, 15:55

З 24 жовтня 2016 року на базі біологічного факультету розпочалися курси поглибленого вивчення біології та хімії,для учнів спеціалізованих шкіл природничого профілю та тих, хто любить біологію та хімію і в майбутньому мріє пов´язати з цими предметами своє життя. Заняття школярів у гуртку "Юний біолог" проходять за напрямами "Ботаніка" та "Зоологія" для учнів 8-9 класів, "Загальна біологія.Еволюційне вчення.Екологія" для учнів 10-11 класів,у гуртку "Юний хімік" за напрямами :"Неорганічна та загальна хімія",Органічна хімія" для учнів 8 - 11 класів.

Курси

 

Засідання з вчителями шкіл

Автор: chemist2016 от 27-10-2016, 17:53

24 жовтня 2016 року відбувалося засідання з вчителями шкіл - партнерами по координації консультативної роботи спеціалізованих класів з біології та хімії.В роботі пррийняли участь Ларичева О.М.,Вичалковська Н.В.,Корольова О.В.,Тарасова С.М.