Курси

Автор: chemist2016 от 9-11-2016, 15:55

З 24 жовтня 2016 року на базі біологічного факультету розпочалися курси поглибленого вивчення біології та хімії,для учнів спеціалізованих шкіл природничого профілю та тих, хто любить біологію та хімію і в майбутньому мріє пов´язати з цими предметами своє життя. Заняття школярів у гуртку "Юний біолог" проходять за напрямами "Ботаніка" та "Зоологія" для учнів 8-9 класів, "Загальна біологія.Еволюційне вчення.Екологія" для учнів 10-11 класів,у гуртку "Юний хімік" за напрямами :"Неорганічна та загальна хімія",Органічна хімія" для учнів 8 - 11 класів.

Курси