» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія»

Автор: chemist2016 от 26-04-2018, 19:31
18 - 19 квітня з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Миколаївського національного аграрного університету проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин» та «Біологія тварин» серед здобувачів вищої освіти аграрних, екологічних та технічних закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації. Учасниками олімпіади від білогічного факультету були: Тимофєєва М.В., Шоколова Д.І., Кухарська А.О., Бристів О.В., Зінкевич А.о., Антоненко А.О, Пархоменко О.І., Назарчук К.С., та Попович А.В.. Грамотою за кращі теоретичні знання з ботаніки нагороджено Тимофєєву М.В.; за кращі знання з дисципліни "Біохімія" нагороджено Попович А.В.. За активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин» відзначено Шоколову Д.І. та Кухарську А.О..Вітаємо всіх переможців та учасників олімпіади.