» » Навчальна польова практика з фізіології рослин

Навчальна польова практика з фізіології рослин

Автор: chemist2016 от 17-06-2017, 16:05

В період 15.05.17 - 27.05.17 студенти 320 групи проходили навчально-польову практику з фізіології рослин на території парків та скверів м. Миколаєва та лабораторії фізіології та екології рослин на біологічному факультеті МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Студентами були відвідані екскурсії до парків «Народний сад», «Адміралтейський» та скверу МНУ з метою дослідження стадій онтогенезу рослин, а також виконані завдання із самостійного збору насінного матеріалу в польових умовах.

В умовах лабораторії були виконані фізіологічні досліди, а саме: виявлення первинних метаболітів рослин, синтезованих в процесі фотосинтезу; спостереження за фототропічною та гідротропічною реакцією рослини; морфометричні дослідження насіння і плодів; визначення посівних якостей насіння, в т.ч. визначення маси 1000 насінин; розмноження рослин трав’янистими та здерев’янілими живцями в умовах закритого ґрунту.

Отримані під час практики навички дозволили поглибити знання із курсу фізіології рослин, закріпити навички дослідницької роботи з об’єктами в польових та лабораторних умовах та проведення демонстраційних дослідів, які можна використати при роботі у загальноосвітніх навчальних закладах.

Навчальна польова практика з фізіології рослин