» » Подарунки учасникам олімпіад та конкурсів наукових робіт

Подарунки учасникам олімпіад та конкурсів наукових робіт

Автор: chemist2016 от 19-05-2016, 15:12

Ось такі нагороди отримали учасники та переможці олімпіад та конкурсів наукових робіт. Особливо хочеться відзначити студента 1 курсу Гебура Артема, який зайняв почесне 10 місце на Всеукраїнській олімпіаді з хімії, що проходила на базі Львівського національного університета ім. Івана Франка. Ми пишаємося вами, наші молоді науковці, і раді, що ви вчитеся в стінах нашого факультету. Бажаємо вам наснаги, сил та насолоди від навчання!

Подарунки учасникам олімпіад та конкурсів наукових робіт