» » Літературний вечір на біологічному факультеті

Літературний вечір на біологічному факультеті

Автор: GLaDos от 20-11-2015, 11:44

Вчора творчий клуб «Homo creativus» організував літературний вечір авторських творів студентів та викладачів під назвою «Спектр мого життя». Виступи були яскравими та емоційними, атмосфера – теплою та дружньою. Творчий клуб презентував черговий – четвертий – збірник поетичних та прозових творів студентів біологічного факультету. Всі присутні були задоволені рівнем організації. Бажаємо нашим молодим письменникам натхнення, успіхів у творчості та щастя у житті.

Літературний вечір на біологічному факультеті

Лтературний-збiрник-4.pdf [6.73 Mb] (cкачиваний: 4)