» » Семінар для вчителів з Новоодеського освітнього округу

Семінар для вчителів з Новоодеського освітнього округу

Автор: Inna Lysa от 16-10-2015, 09:18

У рамках профорієнтаційної роботи біологічного факультету, 15 жовтня до нас на семінар завітали вчителі з Новоодеського освітнього округу під керівництвом методиста Бончук Олени Миколаївни. Вчителі ознайомилися з навчально-дослідними лабораторіями з фізіології людини та тварин, загальної та неорганічної хімії, біоорганічної хімії, молекулярної біології та біотехнології. Досвід роботи з випускниками шкіл та допомогу у роботі та науково-дослідній діяльності запропонували не лише декан факультету Чеботар Лариса Дмитрівна і завідуючий кафедрою лабораторної діагностики Черно Валерій Степанович, але й викладачі кафедри хімії та біохімії. Зокрема, цікаві досліди для поліпшеного вивчення шкільних тем запропонували к.х.н., доцент Ющишина Ганна Миколаївна та к.т.н, в.о. доцента Пасічник Марія Валеріївна; а к.б.н., доцент Гаркович Олексій Леонтійович провів зі вчителями у якості учнів дослід з титрування, у той час як провідний фахівець Гладких Тетяна Миколаївна робила аналіз води, завбачливо привезеної вчителями з різних куточків Новоодеського району. Дана зустріч стала можливою завдяки організації, якою займалася Лабенко Вікторія Вікторівна. Сподіваємося, найближчим часом ми знову зустрінемося - вчителі, викладачі, студенти.

Семінар для вчителів з Новоодеського освітнього округу

Фотозвіт в Anima-TV