Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Материалы за Октябрь 2018 года
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Конкурс "Вчитель року"

Автор: chemist2016 от 21-10-2018, 19:41
Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель — це перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу — в руках учителя, в його золотім серці! Тому з нагоди "Дня Працівника освіти" студентська рада разом з доктором філософії в галузі освіти Тарасовою Світланою Михайлівною організували та провели традиційний конкурс для студентів кафедри "Біологія та хімія" - "Вчитель року". На конкурсі було представлено 7 фрагментів уроку. Кожний фрагмент уроку було подано змістовно, логічно, цікаво. Однак, серед кращих фрагментів уроків було визначено найкращий. Переможцем конкурсу став студент 320 групи Зінкевич Артур Олександрович з фрагментом уроку на тему "Біологічні особливості мохів". Кожного учасника було відзначено цінним подарунком!
Конкурс "Вчитель року"
[center]

Науковий пікнік

Автор: chemist2016 от 21-10-2018, 19:18
В місті Миколаїв пройшов другий “Науковий пікнік” організаторами якого стали викладачі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, члени обласної ради молодих учених Пасічник Марія Валеріївна та Кучер Олена Олександрівна. 29 вересня з 14:00 до 18:00 на вул. Соборній навпроти Каштанового скверу науковці Миколаївщини, юні техніки, митці розгорнули наметове містечко, де можна було ознайомитися з різними біологічними, хімічними, фізичними дослідами та багато іншого. У програмі були: досліди під мікроскопом, психологічні тренінги, економіка в стилі реп-роботи, моделювання транспорту з паперу, виготовлення свічок та ін.. Другий Науковий пікнік у Миколаєві розширив свою географію. Організатори запросили до участі дизайнерську групу з Німеччини «Simply Maria». Митці представляли локацію з дизайнерськими роботами і провели майстер-клас з виготовлення свічок і нетрадиційних технік малювання. Були і цікаві лекторії: «Усі на вакцинацію» (ГО «Батьки за вакцинацію»); «Червона книга України. Як зберегти спадок», «Як зробити побутовий пом’якшувач води», «Інноваційний кластер RinnoHub».
Захід проходився за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та управління молоді і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації.
Науковий пікнік
Науковий пікнік
Науковий пікнік
Науковий пікнік

День працівника освіти

Автор: chemist2016 от 21-10-2018, 19:05
Триста шістдесят п’ять днів у році і лише один із них присвячений людям, які сіють у людські душі добро, відкривають незвідані далі у країну знань, виховують справжніх патріотів. Це День працівників освіти.

З нагоди свята студенти-біологи організували концерт для викладачів та працівників.
Ведучі Зінкевич Артур й Шинкарюк Анастасія адресували педагогам зворушливі слова подяки, а студентки Балакан Яна та Коливайко Кароліна виконанням музичних творів торкнулися струн душі всіх присутніх у залі. Авторський сучасний танок «Ти – педагог» присвятила працівникам освіти Токарь Катерина. Варто згадати також людей які допомагали саме в організації та проведенні свята! Особливо вдячні Михлик Наталі, яка була автором сценарію! І, звичайно, дякуємо студентам 420 групі, які допомагали в проведені святкового концерту!
Ще раз вітаємо Вас, любі педагоги, з Вашим професійним святом! Добра Вам, радості, вдячності, любові! Студенти біологи – це велика і дружня сім’я!
День працівника освіти
День працівника освіти